Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wybory do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2011

Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
zarządzone na dzień 9 października 2011 r.

 

Gmina Krapkowice:  Okręg wyborczy do Sejmu nr 21, Okręg wyborczy do Senatu nr 53

 

Podaje się do publicznej wiadomości informację o składach obwodowych komisji wyborczych (z uwzględnieniem zmian w składach) powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Wygaśnięcie członkostwa w obwodowej komisji wyborczej powołanej w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Podaje się do publicznej wiadomości informację o składach obwodowych komisji wyborczych (z uwzględnieniem pełnionych funkcji) powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Burmistrz Krapkowic podaje do publicznej wiadomości składy Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Burmistrz Krapkowic podaje do publicznej wiadomości informację o miejscu, dacie i godzinie przeprowadzenia losowania składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.:

  • W dniu 19 września 2011 r. o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach przy ul. 3 Maja 17 (sala narad – I budynek, II piętro, pok. nr 32) odbędzie się publiczne losowanie składów obwodowych komisji wyborczych, spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych lub upoważnione przez nich osoby.

Okręgowa Komisja Wyborcza w Opolu podaje do wiadomości informację o listach kandydatów na senatora zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 53 w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.:

Okręgowa Komisja Wyborcza w Opolu podaje do wiadomości informację o listach kandydatów na posłów zarejestrowanych w okręgu wyborczym nr 21 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.:

Informacja w sprawie terminu zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych:

  • Kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Krapkowice można zgłaszać do dnia 16 września 2011r. do godziny 14.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach przy ul. 3 Maja 17 (Wydział Organizacyjny, Sportu i Turystyki - I piętro, pok. nr 20). Zgłoszenia kandydatów na członków komisji dokonuje pełnomocnik wyborczy lub osoba upoważniona przez pełnomocnika wyborczego tego komitetu wyborczego.
  • Wzór zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Krapkowice
Burmistrz Krapkowic podaje do publicznej wiadomości informację o numerach, granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych:
Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.:
Burmistrz Krapkowic wyznaczył Obwodową Komisję Wyborczą Nr 9 w Krapkowicach (Warsztat Terapii Zajęciowej ul. Mickiewicza 1) do głosowania korespondencyjnego na terenie gminy:
Burmistrz Krapkowic podaje do publicznej wiadomości wykaz miejsc na obszarze Gminy Krapkowice przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych:

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 8 sierpnia 2011 r. o okręgu wyborczym w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

 

 

 

 

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach
Informację wytworzył(a): Beata Stępniowska
Data wytworzenia: 2011-10-05