Gmina Krapkowice

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Harald Brol
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: h.brol@krapkowice.pl
  2. Tina Juchniewicz
    • Instytucja: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach - Wydział Organizacyjny, Sportu i Turystyki
    • Stanowisko: Podinspektor ds. sportu i turystyki
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: t.juchniewicz@krapkowice.pl
  3. Aleksandra Kaczmarek
    • Instytucja: UMiG w Krapkowicach
    • Stanowisko
    • Telefon: 774466822
    • Fax
    • Adres e-mail: a.kaczmarek@krapkowice.pl
  4. Rafał Łyczkowski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: r.lyczkowski@krapkowice.pl
  5. Pracownik Netkoncept
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: b.wlazlo@netkoncept.com
  6. Robert Nowak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: r.nowak@krapkowice.pl
  7. Zbigniew Pawlikowski
    • Instytucja: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach
    • Stanowisko: Inspektor ds. zamównień publicznych
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: z.pawlikowski@krapkowice.pl
  8. Dominika Sala-Wójcik
    • Instytucja: UMiG
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: d.wojcik@krapkowice.pl
  9. Sandra Sobota
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: s.sobota@krapkowice.pl
  10. Tomasz Ślęzak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: t.slezak@krapkowice.pl
  11. Irena Wójcik
    • Instytucja: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach - Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału PiRG
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: i.wojcik@krapkowice.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    25-07-2014
    przez: Tomasz Ślęzak
  • opublikowano:
    25-07-2014 09:57
    przez: Tomasz Slęzak
  • podmiot udostępniający:
    Gmina Krapkowice
    odwiedzin: 2133
Dane jednostki:

Gmina Krapkowice
47-303 Krapkowice
ul. 3 Maja 17
NIP: 199-00-12-987 REGON: 531413099
Numer konta: 93 8884 0004 2001 0000 7777 0001

Dane kontaktowe:

tel.: +48 77 44.66.800
fax: +48 77 44.66.888
e-mail: umig@krapkowice.pl
strona www: www.krapkowice.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×